Biuro Księgowości Biuro Rachunkowe Doradztwo Podatkowe

Profesjonalne prowadzenie księgowości dla firm małych i dużych, jednoosobowych działalności gospodarczych. Szczegółowa i kompletna obsługa kadrowa, obsługa płac. Terminowe sprawdzanie i wypełnianie jednolitych plików kontrolnych, dokumentów ZUS, PIT.

 723 294 332
Pomoc w rejestracji firm spółek JDG

Rejestracja Firm i Spółek

Pomagamy przy rejestracji spółek, jednoosobowych działalności gospodarczych i firm małych, średnich i dużych.

Pracownicy naszego biura pomogą Państwu przejść wszystkie etapy zakładania firm i spółek. Pomożemy prawidłowo wypełnić wszystkie wymagane dokumenty i wnioski. Odpowiemy na każde pytania związane z zakładaniem własnej działalności, a także przygotujemy Państwa do samodzielnego prowadzenia firmy.

Udzielanie doradztwa podatkowego dla firm i działalności

Doradztwo Podatkowe

Doradzamy klientom w sprawach związanych z podatkami, pomagamy z wypełnianiem dokumentów i sprawozdań finansowych.

Nasza firma prowadzi z klientami konsultacje w formie fizycznej, jak i formie zdalnej - przez telefon, bądź drogą mailową. Pracujący dla nas agenci odpowiedzą na Państwa pytania, a także pokierują Was podczas wypełniania formularzy ZUS, PIT i rozliczeń. Sprawdzimy dokumenty pod kątem błędów i terminowo pomożemy nanieść wszelkie poprawki.

Pomoc przy tworzeniu jednolitego pliku kontrolnego

JPK

Jednolity Plik Kontrolny (skrót JPK), jest obowiązkowym narzędziem każdego przedsiębiorcy podczas rozliczeń z Urzędem Skarbowym.

Pomagamy klientom naszego biura poprawnie wypełniać i tworzyć pliki JPK. Przed odesłaniem pliku, agenci naszej firmy zajmą się sprawdzeniem go pod kątem błędów, a w przypadku niedostarczenia dokumentu, przypomną o zbliżającym się terminie rozliczenia. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące jednolitych plików kontrolnych.

O biurze - Doradztwo Podatkowe Księgowości

Nasze Biuro Księgowości i Doradztwa Podatkowego od wielu lat pomaga przedsiębiorcom w prowadzeniu firm, zakładaniu działalności i wypełnianiu dokumentów powiązanych z podatkami. Szczycimy się wysokim poziomem satysfakcji z wykonywanej przez nas pracy.

Pomagamy klientom we wszelkich sprawach powiązanych z podatkami i firmą. Zajmujemy się prowadzeniem księgowości, obsługą kadr i płac, doradztwem podatkowym dla firm i spółek, pomocą w zakładaniu firm, a także pomocą przy zakładaniu JDG, firm każdej wielkości i spółek.

  • Wysoki poziom zadowolenia
  • Wieloletnia działalność na rynku
  • Wyszkolona kadra pracownicza

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów zarówno fizycznie, jak i zdalnie. Agenci naszej firmy przeprowadzają w trybie zdalnym konsultacje telefonicznie lub drogą mailową. Daje to Państwu wybór pomiędzy omawianiem problemu twarz w twarz z jednym z naszych pracowników, bądź zdalne rozwiązanie problemu w dogodnym dla Państwa czasie.

Dowiedz się więcej